KONST / Litografier / Färglitografi 13128226
nr 1312 8226
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Södermalm, Stockholm. Signerad. Motivet: 62x42cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:03:45
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius